اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

کشف ۶۰ هزار قرص فاسد از مغازه ضایعاتی

فرمانده انتظامی شهرستان قدس از کشف بیش از ۶۰ هزارعدد انواع قرص‌های غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته توسط ماموران کلانتری ۱۲ خبر داد.

کشف ۶۰ هزار قرص فاسد از مغازه ضایعاتی

به گزارش شجرنیوز، سرهنگ شاهپور فلاحی گفت: ماموران کلانتری ۱۲ شهرستان قدس، پس از دریافت  خبری مبنی بر فعالیت گسترده یک باب ضایعاتی در خصوص دپوی قرص‌های غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته، موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران کلانتری قرار گرفته و پس از اخذ دستور مقام قضائی، رئیس کلانتری ۱۲ شهرستان قدس برای بازرسی از ضایعاتی در محل حضور پیدا کردند.

این مقام انتظامی، تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۲ در بازدید از این ضایعاتی موفق به کشف بیش از ۶۰ هزار عدد انواع داروی غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته از جمله ۱۹ هزار عدد قرص روانگردان، بیش ۱۲ هزار عدد قرص و سرم تاریخ مصرف گذشته، ۷ هزار عدد قرص و دارو‌های دندانپزشکی و بیش از ۲۰ هزار عدد انواع قرص‌های متفرقه و تاریخ مصرف گذشه و ۲ هزار عدد سرنگ فاسد کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس با اشاره به دستگیری یک نفر  در این خصوص و  کشف بیش از ۳۴ عدد پست مخابراتی از این ضایعاتی، خاطرنشان کرد:متهم دستگیر شده  با توجه به شواهد و مدارک موجود، به بزه انتسابی اعتراف کرد که در همین رابطه پرونده مقدماتی تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.