اخباراقتصادخبر مهمصنعت و تجارت

حامد كريمي مدير روابط عمومي پاكسان؛ موفقيت روابط عمومي پاكسان نتيجه خلق فرصت هاست

روابط عمومي شركت پاكسان در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران (IRANCPR) با اعطای "جوايز سالانه صنعت روابط‌عمومی ایران مورد تقدير قرار گرفت.

به گزارش شجرنیوز، شرکت پاكسان در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران با محوریت «آینده‌ روابط‌عمومی: رهبری و کووید-19 كه در 12اسفند 1399 در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی) برگزار شد در بخش تبليغات و ارتباط رسانه اي برنده جايزه صنعت روابط عمومي ايران شد.
حامدكريمي مدير روابط عمومي شركت پاكسان با اعلام اين خبر گفت: روابط عمومي اين مجموعه به پاس اقدامات ارزشمند خود در حوزه تبليغات و ارتباط رسانه اي به ويژه در زمان شيوع ويروس كوويد19توانست جايزه صنعت روابط عمومي ايران را از آن خود كند.

كريمي در ادامه ضمن تشكر از حمايت هاي حسن بقائي مديرعامل اين مجموعه در جهت پيشبرد اهداف واحد روابط عمومي افزود: بدون شك اگر مساعدت ها و حمايت هاي دكتر بقائي و انگيزة مضاعفي كه براي انجام كارها ايجاد مي‌كنند، وجود نداشت امروز به سختي ما شاهد موفقيت ها و دستاوردهاي روابط عمومي پاكسان بوديم. اين در حالي است كه با شرايط كنوني اين واحد با اعتماد به نفس بيشتر و ميل بي انتها به سمت اهداف خود در ارتقاء نام و جايگاه پاكسان تلاش مي كند.

مدير روابط عمومي پاكسان ضمن قدرداني از همكاران خود در اين واحد خاطرنشان كرد: تيم روابط عمومي پاكسان به سهم خود با همدلي و تلاش شبانه روزي مصمم است با حفظ جايگاه خود در بين شركت هاي گروه توسعه صنايع بهشهر، با نقطه گذاري اهداف، برنامه ريزي، اجرا و همچنين ايجاد ساختاري منظم و به روز با بهره‌گيري از جديدترين دستاوردهاي اين حوزه بتواند گام هاي موثري در مسير دستيابي اين شركت به قله هاي موفقيت بردارد. همانطور كه در ماه هاي اخير نشان هاي متعدد و زريني كه مجموعه پاكسان موفق به دريافت آن شده است بيانگر هدايت و حركت صحيح اين مجموعه در مسير پيشرفت و نتيجه خلق فرصت هاست.

كريمي با اشاره به موفقيت اين واحد در ايجاد و بهره گيري از ظرفيت‌هاي رسانه اي و شبكه هاي اجتماعي يادآورشد: با توجه به جايگاه روابط عمومي به عنوان رسانه در هر سازمان برنامه‌ريزي ما بر توسعه ابزارهاي رسانه اي و بهره برداري حداكثري از اين ظرفيت اين شبكه ها براي برقراري ارتباط دو سويه با مخاطبين پاكسان است در همين راستا نيز دستاوردهاي بسيار ارزشمندي در حوزه ارتباط با مشتريان و مصرف كنندگان محصولاتمان داشته ايم و همواره تلاش خواهيم كرد تا رضايتمندي مخاطبانمان از مجموعه را افزايش دهيم.

مدير روابط عمومي پاكسان از تلاش هاي برگزاركنندگان اين رويداد نيز قدرداني نمود و خاطرنشان كرد: هرچه ارتباط بين روابط عمومي سازمان ها با انجمن ها و تشكل هاي روابط عمومي در كشور نزديك تر باشد مي توان نگاهی تازه به موضوعات و روندهای شکل دهنده آینده صنعت روابط‌عمومی داشت و مسير استانداردسازی برنامه‌ها و فعالیت‌های روابط‌عمومی ها را هموارتر كنيم و با انتقال دانش و تجربه با سرعت بيشتري به استانداردهاي روز دنيا در حوزه ارتباطات و اطلاع رساني برسيم.

این کنفرانس با همكاري موسسه کارگزار روابط‌عمومی (KPRI) و با حمایت انجمن بین‌اللملی روابط‌عمومی (IPRA)، انجمن متخصصان روابط‌عمومی ‌ایران (IAPRS)، انجمن ‌جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی (IMPRPA) و جمعي از دانشگاه‌های داخلی و خارجی و با مشارکت استادان، مدیران و کارشناسان حوزه روابط‌عمومی برگزار شد.

منبع: پاکسان نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.