اخبار شهرستان اسلامشهراخبارخبر مهمدر استان

بازدید معاون راهداری کشور از محورهای مواصلاتی اسلامشهر

معاون راهداری سازمان راهداری کشور، به منظور بررسی مسائل و مشکلات راه‌ها و محورهای مواصلاتی از شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

بازدید معاون راهداری کشور از محورهای مواصلاتی اسلامشهر

به گزارش شجرنیوز، رضا اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، به همراه مدیرکل راهداری استان تهران با هدف بررسی مسائل و مشکلات راهها و محورهای مواصلاتی از شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

در این بازدید میدانی که با پیگیری‌های مهدی شریفیان نماینده مردم اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان اسلامشهر با هدف بررسی و بهبود راه های مواصلاتی شهرستان اسلامشهر و سهولت در تردد مردم و تخصیص اعتبارات استانی و ملی صورت گرفت، محورهای مواصلاتی و راههای ارتباطی شهرستان بصورت میدانی از نزدیک بازدید و وضعیت و موقعیت راهها بررسی شد.

اکبری طی سفر چندساعته خود به شهرستان اسلامشهر از محور مواصلاتی آزادگان- احمدآباد مستوفی اسلامشهر، محور حسن آباد خالصه به پل بادامک، محور مواصلاتی و ارتباطی احمدآباد به اسلامشهر، محور کمالیه-جمالیه، کمربندی جنوبی شهرستان اسلامشهر و بلوار حضرت معصومه(س) بازدید و از نزدیک مشکلات و مسائل این محورها را مورد بررسی قرار داد.

 از مجموع راههای ارتباطی و محورهای مواصلاتی شهرستان اسلامشهر بالغ بر ۲۰ کیلومتر محور بزرگراهی و قریب به ۱۰ کیلومتر محور آزادراهی تحت پوشش مدیریت راهداری شهرستان اسلامشهر قرار دارد، با توجه به حجم زیادی از ترددهای روزانه در سطح این محورها و بی توجهی های گذشته از لحاظ فیزیکی، روبنایی وزیربنایی دارایی مشکلات عدیده ای است که انتظار می رود با سفر امروز معاون راهداری سازمان حمل و نقل جاده ای ضمن تامین اعتبارات موردنیاز، شاهد کاستی ها و کمبودهای این محورها و رفع نقاط حادثه خیز  باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.