اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

۳ دلال و کارچاق کن مرتبط با شورای نسیم‌شهر دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب بهارستان از دستگیری ۳ دلال و کارچاق کن که با دو عضو شورای نسیم‌شهر اقدام به تخلف می‌کردند خبر داد.

۳ دلال و کارچاق کن مرتبط با شورای نسیم‌شهر دستگیر شدند

 به گزارش شجرنیوز، غلامرضا صادقی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران از د ستگیری ۳ دلال و کار چاق کن که با دو عضو شورای نسیم‌شهر اقدام به تخلف می‌کردند خبر داد و اظهار داشت: دستگاه در خصوص فساد هیچ گونه مماشاتی با افراد نخواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب بهارستان در تشریح جزئیات بیشتر این دستگیری گفت: دو عضو شورای نسیم‌شهر چندی پیش به جرم فساد مالی بازداشت و به جرم ارتکابی اعتراف و تفهیم اتهام شده بودند در ادامه این پرونده ۳ دلال نیز دستگیر شده اند.

وی افزود: این ۳ دلال و کار چاق کن با شیوه‌های مختلف مبالغی را خارج از عرف و قانون به عنوان رشوه جهت هماهنگی ساخت و ساز غیرمجاز به دو عضو شورای نسیم‌شهر پرداخت کرده بودند.

دادستان بهارستان با بیان اینکه در قانون پرداخت و دریافت رشوه جرم تلقی می‌شود گفت: این ۳ دلال و کار چاق کن که در حوزه ساخت و ساز فعالیت می‌کردند برای پیش‌برد اهداف خود و با زد و بند با دو عضو متهم شورا به جرم ارتکابی خود اعتراف و پس از تفهیم اتهام بازداشت شدند.

صادقی عنوان داشت: تاکنون در این پرونده ۲ عضو شورا و ۳ کار چاق کن بازداشت شده‌اند و بازپرس پرونده با سرعت و دقت در حال رسیدگی به جرایم ارتکابی و بررسی سایر جوانب پرونده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.