اخبار شهرستان اسلامشهراخبارخبر مهمدر استان

کارگران کیان تایر اسلامشهر همچنان در انتظار تعیین تکلیف مالکیت/ تولیدمان صفر است

کارگران کیان تایر خواستار روشن شدن تکلیف مالکیت کارخانه هستند.

کارگران کیان تایر اسلامشهر همچنان در انتظار تعیین تکلیف مالکیت/ تولیدمان صفر است

به گزارش شجرنیوز، کارگران کیان تایر اسلامشهر چند روز ی است که در اعتراض به سر می برند. این کارگران می‌گویند همچنان بحث مالکیت کارخانه بلاتکلیف است و تولید به صفر رسیده است.

به گفته‌ی آن‌ها بعد از اعتراض 24 فروردین کارگران مقابل نهاد ریاست جمهوری، قرار بود بحث مالکیت مشخص شود اما تاکنون کارها به نتیجه نرسیده؛ دو مرتبه مزایده برگزار شده ولی به دلیل بالا بودن قیمت‌ها هیچ سرمایه گذاری ورود نکرده است.

کارگران کیان تایر می‌گویند: مالک قبلی بعد از هجده سال، کارخانه را به ورشکستگی کشاند و تولید را متوقف کرد؛ حدود نهصد کارگر در انتظار ورود مسئولانه مقامات امر و تعیین تکلیف مالکیت هستند؛ کارخانه‌ای با قدرت و قدمت کیان تایر نباید به این سادگی ورشکسته و تعطیل شود.

کارگران می‌گویند: حقوق مرداد ماه هنوز پرداخت نشده اما مهم‌ترین خواسته‌ی ما راه افتادن مجدد تولید و سر پا شدن کارخانه است.

آن‌ها می‌گویند: باید در نشست سران قوا، قیمت کارخانه تعدیل و واقعی‌سازی شود؛ تا برای سرمایه‌گذاران انگیزه ایجاد شده و برای شرکت در مزایده و گرفتن مدیریت کارخانه ورود کنند.

کارگران کیان تایر از مقامات می‌خواهند در همین ماه‌ یا ماه آینده مشکلات این واحد تولیدی را حل کنند و آن را به دوران اوج خود بازگردانند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.