اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

وزیر اقتصاد: بودجه مصوب به شهرقدس تا سال آینده درنظر گرفته شود

وزیر اقتصاد بر حمایت‌های بیشتر از شهرستان قدس و افزایش سرانه‌های زیرساختی در بخش‌های مختلف تأکید کرد و گفت: باید در پروژه‌های ملی و ردیف‌های بودجه‌ای سهم این شهر دیده شود و تا سال آینده بودجه مصوب در نظر گرفته شود.

وزیر اقتصاد: بودجه مصوب به شهرقدس تا سال آینده درنظر گرفته شود

به گزارش شجرنیوز، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی در سفر نیم روزه به شهرستان قدس، صبح امروز در ابتدای ورود با حضور در گلزار شهدای بهشت فاطمه (س) به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس ادای احترام و سپس با خانواده شهید خواجه‌وند دیدار و گفت‌وگو کرد.

وزیر امور اقتصاد و دارایی در ادامه سفر نیم روزه خود به شهرقدس از مصلی و روند ساخت و تکمیل آن و زیرزمین مصلی که در راستای اقتصاد مقاومتی در اختیار کارآفرینان قرار خواهد گرفت، بازدید انجام داد.

وی با حضور در جلسه شورای اداری بر حمایت‌های بیشتر از شهرقدس و افزایش سرانه‌های زیرساختی در بخش‌های مختلف تأکید کرد و اظهار داشت: باید در پروژه‌های ملی و ردیف‌های بودجه‌ای سهم این شهر دیده شود و تا سال آینده بودجه مصوب در نظر گرفته شود.

وی ارتباط با شرکت‌های بزرگی که در شهرقدس فعالیت داشته اما عوارضی به این شهر پرداخت نمی‌کنند افزود: باید این عوارض به‌عنوان منابع درآمدی شهر قرار گیرد و به شهرستان‌های اطراف پایتخت کم‌توجهی شده که لازم است در قالب تبصره 18 در بودجه 1401 سهم بیشتری به منطقه تعلق گیرد.

وزیر امور اقتصاد و دارایی بیان داشت: مسئولان شهری اولویت خود را بر موضوعات فوریتی که موجب افزایش درآمد و اشتغال مردم است قرار دهند و از ظرفیت نهادهای عمومی، محلی و شرکت‌های توانمند منطقه‌ استفاده کنند و شرکت‌هایی که در این پهنه جغرافیایی هستند باید ثمربخش و مفید برای خود منطقه باشند تا باهم افزایی و تعامل به توسعه دست یابیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.