اخبار شهرستان رباط کریماخبارخبر مهمدر استان

متقاضیان مسکن ملی بدون پیامک در رباط کریم به اداره راه و شهرسازی مراجعه کنند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: به تمامی متقاضیان نهضت ملی مسکن شهر‌های پاکدشت و رباط کریم که مدارکشان کامل بوده پیامک ارسال شده، اما کسانی که به دلیل نقص مدارک پیامک را دریافت نکرده‌اند وارد سامانه نهضت ملی شوند، در غیر این صورت به اداره کل راه و شهرسازی مراجعه کنند.

متقاضیان مسکن ملی بدون پیامک در رباط کریم به اداره راه و شهرسازی مراجعه کنند

به گزارش شجرنیوز، خلیل محبت خواه اظهار کرد: به تمامی متقاضیان نهضت ملی مسکن در پاکدشت و رباط کریم برای ادامه کار‌های تشکیل پرونده‌شان پیامک ارسال کرده‌ایم. مسئولیت شهر‌های جدید مثل پرند، هشتگرد و ایوانکی نیز با شهر‌های جدید است و شهر‌های کمتر از ۱۰۰ هزار نفر را بنیاد مسکن بر عهده دارد.

وی افزود: اگر افرادی هنوز هستند که پیامکی دریافت نکرده‌اند به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کنند، ممکن است مدارکشان ناقص باشد. اگر امکان رفع نقص وجود داشت انجام دهند. در غیر این صورت متقاضیان پاکدشت و رباط کریم به اداره کل راه و شهرسازی استان مراجعه کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تصریح کرد: در شهر تهران برنامه‌ای برای ساخت واحد‌های دولتی نداریم، اما کسانی که به صورت خودمالک قصد ساخت و ساز دارند در صورت تمایل می‌توانند از مزایای طرح نهضت ملی مسکن از جمله تسهیلات تا سقف ۶۰۰ میلیون تومانی آن استفاده کنند.

محبت‌خواه تاکید کرد: برای ساکنان شهر تهران که متقاضی واحد‌های نهضت ملی مسکن شهر‌های جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی و همچنین پاکدشت و رباط کریم در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در تامین زمین پروژه‌ها مشکلی وجود ندارد گفت: استان تهران یکی از استان‌هایی است که در مورد تامین زمین پیشرفت خوبی داشته و عملیات اجرایی ۳۰ هزار واحد نیز آغاز شده است. ما در تمام پروژه‌هایی که زمین تامین شده آمادگی داریم به هر تعداد که متقاضی باشد، ساخت واحد‌ها را آغاز کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران ضمن درخواست متقاضیان برای تامین به‌موقع آورده اظهار کرد: همزمان با آورده، تسهیلات به صورت مرحله به مرحله تزریق می‌شود. خوشبختانه دیگر تسهیلات بعد از فونداسیون پرداخت نمی‌شود بلکه در مرحله اول همراه با فنداسیون، مرحله بعد در زمان اسکلت، سپس سفت‌کاری و دیوارچینی و در مرحله آخر هنگام نازک‌کاری، تسهیلات به پروژه‌ها تزریق می‌شود.

به گفته محبت‌خواه در هفته‌های آینده تعداد زیادی از پروژه‌های نهضت ملی مسکن آغاز می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.