اخبارجامعهذره بین شجرسلامت

توفان کرونا در راه است آقای وزیر! التماس نکنید؛ حکم دهید

پایگاه خبری تحلیلی شجرنیوز: وزیر بهداشت گفته است: التماس می‌کنم، حتی اگر تمام دروازه‌ها باز بود، حضرت عباسی سفر نروید!

او به ویروس جهش یافته کرونا هم که به کرونای انگلیسی معروف شده، اشاره کرده و گفته است: این ویروس بسیار سرکش‌تر از ویروس قبل است، اگر برای ویروس قبل چند روز فرصت داشتبم، برای ویروس جدید ۴۸ یا ۷۲ ساعت فرصت داریم.
آقای وزیر چند روز پیش هم هشدار داده بود که توفان کرونا در راه است.

قبل از هر چیز به آقای وزیر و همکاران ایشان در اقصی نقاط کشور خداقوت می گوییم؛ آنها سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتند و از قرار معلوم، سال پر التهابی را نیز پیش رو دارند و تلخ تر این که بسیاری، قدر این زحمات را نمی دانند و با اظهار نظرهای غیرمنصفانه یا زیر پا گذاشتن پروتکل های بهداشتی، خستگی تن و روح پاسداران سلامت کشور را مضاعف می کنند.

اما نکته ای را نیز خطاب به آقای وزیر یاد آور می شویم: جناب وزیر! کار شما التماس و قسم حضرت عباس و … نیست. شما نقش حاکمیتی دارید. اگر تشخیص کارشناسی این است که سفر می تواند به همان توفان وحشتناکی که گفته اید منجر شود، با قدرت و قاطعیت و حتی در صورت نیاز با استفاده از نیروهای نظامی و انتظامی جلوی سفرهای غیر ضروری را بگیرید و التماس هم نکنید!

نمی شود که شما و همکاران تان روز و شب برای مهار کرونا تلاش کنید و اکثر مردم هم با مسوولیت شناسی کامل، سفر را بر خود و خانواده شان حرام کنند و سختی هم بکشند ولی یک عده بی هیچ ضرورتی از این شهر به آن شهر بروند و کرونا را در سراسر کشور گسترش دهند و ملت را به کشتن دهند!

آقای وزیر! حسن سلوک و کلام شما بسیار ارزشمند است ولی به عنوان عالی ترین مرجع سلامت و بهداشت کشور، با قدرت و قاطعیت در ستاد ملی مبارزه با کرونا، مصوبات لازم برای جلوگیری از شیوع کرونا به ویژه در ایام حساس نوروز را بگیرید و باز هم با اقتدار، پیگیر اجرایشان باشید؛ مردم نیز با شما خواهند بود چرا که کمی سختی و محدودیت، حتماً بهتر از دفن شدن یا دفن کردن عزیزان شان است.

منبع: عصرایران

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.