اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

بیش از ۵ هکتار زمین‌خواری و رودخانه‌خواری در بهارستان رفع تصرف شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان گفت: عده‌ای سودجو با فنس کشی حریم رودخانه و راه اقدام به زمین‌خواری کرده بودند که ۵۵ هزار متربع از اراضی رفع تصرف شد.

بیش از ۵ هکتار زمین‌خواری و رودخانه‌خواری در بهارستان رفع تصرف شد

به گزارش شجرنیوز، غلامرضا صادقی با تأکید بر مبارزه با زمین خواری و تغییر کاربری غیرقانونی اظهار داشت: با گزارش جهاد کشاورزی و شهرداری عده‌ای افراد سودجو در اطراف باغستان شفق نسیم‌شهر اقدام به تصرف حریم راه و رودخانه با فنس‌کشی کرده بودند که اقدامات غیرقانونی سودجویان در جهت حفظ اراضی کشاورزی و ملی قلع و قمع شد.

وی افزود: افراد سودجو با نخاله‌های ساختمانی حریم و بستر رودخانه را پر و با فنس‌کشی تصرف می‌کردند که با رودخانه خواری مقابله شد.

دادستان بهارستان در ادامه با اشاره به رفع تصرف 55 هزار مترمربع رودخانه‌خواری و زمین‌خواری در حریم راه‌ جاده پایانه نسیم‌شهر گفت: در دو سال گذشته نیز برای باغستان شفق که اقدام به تصرف اراضی راه کرده بود حکم تخریب صادر و قلع و قمع ولی متاسفانه برخی افراد سودجو از گذشته عبرت نگرفته‌اند.

صادقی در پایان خاطرنشان کرد: به سودجویان هشدار می‌دهیم دستگاه قضایی با هرگونه تغییر کاربری اراضی کشاورزی، تصرف اراضی ملی و حریم رودخانه‌ها قاطعانه برخورد خواهد کرد و با هیچ احدی در این راه مماشات نخواهیم کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.