اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در بهارستان/۷۴ اوباش دستگیر شد

فرمانده انتظامی بهارستان از دستگیری ۷۴ تن از اراذل و اوباش این شهرستان همزمان با اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: همزمان با اجرای این طرح ۶۰ سلاح سرد کشف شد.

اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در بهارستان/۷۴ اوباش دستگیر شد

به گزارش شجرنیوز، سرهنگ محمدرضا علیزاده در جمع خبرنگاران از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در بهارستان خبر داد و اظهار داشت: همزمان با اجرای این طرح و برخورد با اراذل و اوباش ۷۴ تن از افراد شرور و اراذل و اوباش شناسایی و دستگیر شدند.

علیزاده با اشاره به اجرای طرح اقتدار پلیس گفت: در ادامه اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش و در راستای برقراری آرامش و امنیت برای شهروندان، طی ۲۴ ساعت این تعداد اراذل و اوباش توسط مأمورین پلیس دستگیر شده اند.

وی با بیان اینکه موضوع اقدامات مجرمانه اراذل و اوباش از جمله نزاع، درگیری منجر به ضرب و شتم و قمه کشی است افزود: با شناسایی پاتوق‌های اراذل و اوباش پلیس اجازه جولان به این افراد را نمی‌دهد و در اجرای طرح امنیت محله محور آنها را دستگیر و در اختیار دستگاه قضائی می‌گذارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به کشف ۶۰ سلاح سرد از اراذل و اوباش گفت: ۲۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان بهارستان توسط پلیس پلمب شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.